Spolupracujeme s dodavateli Canis, CERVA, Bennon, Ardon, VM footwear, zdravotní obuv Sante, Portwest, Promotextile, Malfini, Payperwear, Moleda.

 

 

KONTAKTY

ATOS Plzeň, spol. s r.o.
Hřbitovní 1419/35
31200 Plzeň
tel: +420 377 260 031
fax: +420 377 264 605
atos(a)atos-plzen.cz
PO - ČT 7 - 16.30, PÁ 7 - 14.30
Společnost zapsána v OR u Krajského soudu v Plzni,

O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách společnosti ATOS Plzeň, spol. s r.o.

 

Společnost ATOS Plzeň, spol. s r.o. vznikla na základě podnikatelské činnosti majitelů , kteří svoji činnost OSVČ povýšili na právní formu jako společnost s ručením omezeným a v prosinci 1992 založili tuto společnost.

 

Během růstu společnosti bylo jako jedno nosné odvětví zvoleno nákup/prodej pracovních ochranných pomůcek, postupně se vytvářela výrobní sekce,která se soustředila na výrobu pracovních oděvů s důrazem na produkci klasických pracovních oděvů,kalhot do pasu a s náprsenkou, montérkových kompletů, kombinéz a plášťů.

 

Kromě skladových položek bylo započato se zakázkovou výrobou pracovních oděvů dle požadavků jednotlivých zákazníků. Službu pro odběratele jsme dále rozšířili o zajišťování firemních nápisů a log na pracovní oděvy i pracovní ochranné pomůcky.Loga jsou zhotovována technologií sítotisku, transferů, zažehlovací folie případně výšivky.

 

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

OTJjY